1827341-4
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Power |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 26.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 8 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polymer |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 185 °C |
| Memory Type | DDR, SDRAM |
| Min Operating Temperature | -67 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Positions | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Box |
| Pitch | 609.6 µm |
| Plating | Gold |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 1.8 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,580
MOQ:20
SPQ:20
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 39 | $10.01 |
| 40 - 59 | $9.196 |
| 60 - 99 | $8.828 |
| 100 - 179 | $8.536 |
| 180 - 399 | $8.31 |
| 400 - 779 | $8.118 |
| 780 - | $7.961 |
| - | - |



