1612618-4
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Power |
| Connector Type | Socket |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 26.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 9.82 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | DDR2 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Pins | 1 |
| Number of Positions | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 600 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6,420
MOQ:40
SPQ:20
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 59 | $5.348 |
| 60 - 119 | $4.899 |
| 120 - 179 | $4.682 |
| 180 - 339 | $4.478 |
| 340 - 719 | $4.314 |
| 720 - 1,459 | $4.238 |
| 1,460 - | $4.18 |
| - | - |




