1612618-1
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Power |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Height | 9.82 mm |
| Housing Color | Black |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | DDR, DDR2 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Positions | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Row Spacing | 6.2 mm |
| Sealable | No |
| Stack Height | 9.2 mm |
| Voltage Rating | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,680
MOQ:40
SPQ:20
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 79 | $4.58 |
| 80 - 139 | $4.165 |
| 140 - 219 | $4.004 |
| 220 - 399 | $3.827 |
| 400 - 839 | $3.68 |
| 840 - 1,699 | $3.619 |
| 1,700 - | $3.561 |
| - | - |



