1393219-3
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Coil Current | 40 mA |
| Coil Power | 200 mW |
| Coil Resistance | 125 Ω |
| Coil Type | Non-Latching |
| Coil Voltage (AC) | 5 V |
| Coil Voltage (DC) | 5 V |
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 10 mm |
| Dropout Voltage | 500 mV |
| ELV | Compliant |
| Height | 10 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 400 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operate Time | 8 ms |
| Packaging | Carton |
| Power Consumption | 200 mW |
| Power Rating | 200 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP54 |
| REACH SVHC | No |
| Switching Capacity | 1.25 kW |
| Switching Current | 5 A |
| Switching Voltage | 400 V |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 5 V |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 101,250
MOQ:100
SPQ:25
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 174 | $1.928 |
| 175 - 299 | $1.758 |
| 300 - 524 | $1.677 |
| 525 - 924 | $1.603 |
| 925 - 2,024 | $1.558 |
| 2,025 - 4,074 | $1.513 |
| 4,075 - | $1.498 |
| - | - |



