131332
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Yellow |
| Contact Material | Copper, Tin |
| Contact Plating | Tin |
| ELV | Compliant |
| Gender | Male |
| Heavy Duty | No |
| Inside Diameter | 6.4 mm |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Insulated |
| Insulation Material | Nylon |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lead Length | 14.097 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Copper |
| Material Thickness | 1 mm |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Pin |
| Voltage Rating | 300 V |
| Width | 4.1 mm |
| Wire/Cable Diameter | 6.4 mm |
| Wire Gauge (Max) | 12 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 10 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,000
MOQ:59
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 59 - 134 | $2.66 |
| 135 - 249 | $2.328 |
| 250 - 413 | $2.148 |
| 414 - 499 | $2.016 |
| 500 - 949 | $1.987 |
| 950 - 1,711 | $1.845 |
| 1,712 - 3,482 | $1.802 |
| 3,483 - | $1.774 |




