1-2199119-5
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Power |
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Current Rating | 500 mA |
| ELV | Compliant |
| Height | 3.2 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 67 |
| Number of Positions | 67 |
| Number of Rows | 2 |
| Operating Supply Voltage | 50 V |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Tape & Reel |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Pitch | 500 µm |
| Plating | Gold |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Row Spacing | 7.55 mm |
| Schedule B | 8536694040, 8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040, 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040 |
| Sealable | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 50 V |
| Width | 8.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,200
MOQ:1,200
SPQ:1,200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,200 - 3,599 | $1.254 |
| 3,600 - 5,999 | $1.234 |
| 6,000 - | $1.217 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



