1212020001
MOLEX
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0001 |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver |
| Country of Origin | PL |
| Depth | 20.9 mm |
| Gender | Receptacle |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Orientation | Right Angle |
| REACH SVHC | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,350
MOQ:100
SPQ:50
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 149 | $1.983 |
| 150 - 299 | $1.816 |
| 300 - 649 | $1.719 |
| 650 - 1,449 | $1.642 |
| 1,450 - 2,899 | $1.597 |
| 2,900 - | $1.568 |
| - | - |
| - | - |



