1-1393243-0
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | DIP |
| Coil Power | 400 mW |
| Coil Resistance | 1.44 kΩ |
| Coil Type | Non-Latching |
| Coil Voltage (AC) | 24 V |
| Coil Voltage (DC) | 24 V |
| Contact Current Rating | 8 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 8 A |
| Depth | 12.7 mm |
| Dropout Voltage | 2.4 V |
| ELV | Compliant |
| Height | 15.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 400 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Pins | 8 |
| Operate Time | 8 ms |
| Packaging | Carton |
| Power Consumption | 400 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 13 g |
| Width | 12.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 21,220
MOQ:80
SPQ:20
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80 - 159 | $2.022 |
| 160 - 299 | $1.842 |
| 300 - 499 | $1.76 |
| 500 - 879 | $1.685 |
| 880 - 1,919 | $1.626 |
| 1,920 - 3,899 | $1.583 |
| 3,900 - | $1.568 |
| - | - |



