1-1393210-8
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Coil Current | 42 mA |
| Coil Power | 1 W |
| Coil Resistance | 576 Ω |
| Coil Type | Non-Latching |
| Coil Voltage (AC) | 24 V |
| Coil Voltage (DC) | 24 V |
| Contact Current Rating | 30 A |
| Contact Material | Cadmium, Silver |
| Contact Resistance | 75 mΩ |
| Current Rating | 30 A |
| Depth | 27.43 mm |
| ELV | Non-Compliant |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 30 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 4 |
| Operate Time | 15 ms |
| Packaging | Box |
| Power Consumption | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 22,700
MOQ:50
SPQ:50
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $4.185 |
| 100 - 149 | $3.81 |
| 150 - 249 | $3.643 |
| 250 - 449 | $3.494 |
| 450 - 949 | $3.39 |
| 950 - 1,899 | $3.288 |
| 1,900 - | $3.245 |
| - | - |



