#A914BYW-330M=P3
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | D52LC |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 480mA |
| Current - Saturation (Isat) | 440mA |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 455mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.406 |
| 4,000 - 7,999 | $0.388 |
| 8,000 - | $0.371 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



