LT1807CMS8#PBF
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | LTR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 100 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Current - Input Bias | 1 μA |
| Current - Output / Channel | 85 mA |
| Current - Supply | 9 mA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 325 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 140 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 358
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $15.027 |
| 10 - 49 | $11.302 |
| 50 - 99 | $10.558 |
| 100 - 499 | $9.999 |
| 500 - 999 | $9.627 |
| 1,000 - 1,999 | $9.552 |
| 2,000 - 3,999 | $9.496 |
| 4,000 - | $9.468 |



