RCER71H225K2M1H03A
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.124"W(5.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.22 |
| 20,000 - 99,999 | $0.218 |
| 100,000 - 199,999 | $0.218 |
| 200,000 - 999,999 | $0.217 |
| 1,000,000 - | $0.217 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



