LQH32MN561J23L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 40mA |
| Inductance | 560 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 5MHz |
| Q @ Freq | 50 @ 796kHz |
| DC Resistance (DCR) | 28Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.07 |
| 20,000 - 99,999 | $0.068 |
| 100,000 - 199,999 | $0.068 |
| 200,000 - 999,999 | $0.068 |
| 1,000,000 - | $0.068 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




