CSTNE9M83GH5L000R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Frequency | 9.830MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.07% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 9,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.155 |
| 30,000 - 149,999 | $0.154 |
| 150,000 - 299,999 | $0.154 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.153 |
| 1,500,000 - | $0.153 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



