CSTNE20M0V53Z000R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTNE |
| Type | セラミック |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.3% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | L0.126" x W0.051" (3.20mm x 1.30mm) |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 9,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.12 |
| 30,000 - 149,999 | $0.119 |
| 150,000 - 299,999 | $0.119 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.119 |
| 1,500,000 - | $0.119 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



