RSHN-2010
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73188373
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 240.000004 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 17
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $28.93 |
| 3 - 3 | $24.715 |
| 4 - 4 | $24.188 |
| 5 - 8 | $23.871 |
| 9 - 9 | $23.309 |
| 10 - 19 | $23.239 |
| 20 - 29 | $22.923 |
| 30 - | $22.818 |



