M3062LFGPGP#U3C
RENESAS
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73188056
Date Code:19+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 20 µs |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Part Family | M16C |
| Frequency | 20 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, UART, USART |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 256 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 85 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Programmable I/O | 87 |
| Number of Timers/Counters | 11 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 20 kB |
| Part Series | M16C |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 76
MOQ:76
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 76 - 759 | $22.517 |
| 760 - 3,799 | $22.472 |
| 3,800 - | $22.445 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



