MAMK2520T2R2M
TAIYO YUDEN
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73187787
Date Code:2019
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | MCOIL™, MA |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.9A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2MHz |
| DC Resistance (DCR) | 117mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,598
MOQ:2,598
SPQ:2,598
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,598 - 5,195 | $0.102 |
| 5,196 - 10,391 | $0.101 |
| 10,392 - 25,979 | $0.1 |
| 25,980 - 129,899 | $0.1 |
| 129,900 - | $0.1 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



