EMK325ABJ107MM-T
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 130
MOQ:80
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80 - 799 | $2.18 |
| 800 - 3,999 | $2.166 |
| 4,000 - 7,999 | $2.137 |
| 8,000 - 39,999 | $2.127 |
| 40,000 - 79,999 | $2.119 |
| 80,000 - 159,999 | $2.115 |
| 160,000 - | $2.109 |
| - | - |



