TNY264PN
POWER INTEGRATIONS
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | POWER INTEGRATIONS |
| Series | TinySwitchR-II |
| Voltage - Breakdown | 700 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 132 kHz |
| Power (Watts) | 9 W |
| Duty Cycle | 65% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overtemperature/Short Circuit |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | EN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-PDIP-B |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 455
MOQ:113
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 113 - 1,129 | $1.535 |
| 1,130 - 5,649 | $1.503 |
| 5,650 - 11,299 | $1.496 |
| 11,300 - 56,499 | $1.49 |
| 56,500 - | $1.485 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



