DFE322520FD-2R2M=P2
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE322520FD |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.9A |
| Current - Saturation (Isat) | 5A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 46mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 499
MOQ:276
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 276 - 2,759 | $0.626 |
| 2,760 - 13,799 | $0.625 |
| 13,800 - 27,599 | $0.617 |
| 27,600 - 137,999 | $0.611 |
| 138,000 - 275,999 | $0.607 |
| 276,000 - 551,999 | $0.606 |
| 552,000 - | $0.606 |
| - | - |



