IR2110STRPBF
INFINEON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Gate Type | IGBT/N-Channel MOSFET |
| Channel Type | Independent |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 20V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 6V/9.5V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A/2A |
| Rise / Fall Time (Typ) | 25ns/17ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Product Overview | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:130
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 130 - 1,299 | $1.334 |
| 1,300 - 6,499 | $1.308 |
| 6,500 - 12,999 | $1.301 |
| 13,000 - 64,999 | $1.295 |
| 65,000 - 129,999 | $1.293 |
| 130,000 - | $1.29 |
| - | - |
| - | - |




