GA355DR7GF472KW01L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GA3 |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 620
MOQ:263
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 263 - 2,629 | $0.657 |
| 2,630 - 13,149 | $0.655 |
| 13,150 - 26,299 | $0.647 |
| 26,300 - 131,499 | $0.641 |
| 131,500 - 262,999 | $0.637 |
| 263,000 - 525,999 | $0.636 |
| 526,000 - | $0.636 |
| - | - |




