CSTCE10M0G52-R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 10.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,931
MOQ:535
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 535 - 5,349 | $0.323 |
| 5,350 - 26,749 | $0.318 |
| 26,750 - 53,499 | $0.313 |
| 53,500 - 267,499 | $0.312 |
| 267,500 - | $0.312 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



