LTR50UZPJ911
ROHM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 2010 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 650 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 910 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,176
MOQ:458
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 458 - 1,830 | $0.161 |
| 1,831 - | $0.124 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



