LTC1444CDHD#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73141327
Date Code:2018
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Common Mode Rejection Ratio | 80 dB |
| Hysteresis | 50 mV |
| Input Offset Voltage (Vos) | 3 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 11 V |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 15 µA |
| Output Type | TTL |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Propagation Delay | 12 µs |
| Quiescent Current | 8.5 µA |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 73
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $9.639 |
| 5 - 9 | $7.39 |
| 10 - 29 | $6.755 |
| 30 - 49 | $6.332 |
| 50 - 59 | $6.247 |
| 60 - 99 | $6.226 |
| 100 - 199 | $6.184 |
| 200 - | $6.152 |



