RN73H1ETTP3302B25
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73139183
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 350 µm |
| Introduction Date | 2010-01-28 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 33 kΩ |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
| Working Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,973
MOQ:2,500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.479 |
| 25,000 - 124,999 | $0.478 |
| 125,000 - 249,999 | $0.477 |
| 250,000 - | $0.477 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




