MOS5C100J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73138838
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 5 W |
| Resistance | 10 Ω |
| Schedule B | 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|8533210090|85 |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.392 |
| 5,000 - | $2.382 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



