MOS3C471J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73138789
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 470 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 738
MOQ:738
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 738 - 7,379 | $0.774 |
| 7,380 - 36,899 | $0.772 |
| 36,900 - 73,799 | $0.768 |
| 73,800 - | $0.767 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



