MFS1/4CC1000F
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73138548
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 28 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 100 Ω |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,231
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.793 |
| 10,000 - 49,999 | $0.788 |
| 50,000 - | $0.787 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




