MF1/4DCT52R1004F
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137936
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 1 MΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.235 |
| 10,000 - 49,999 | $0.23 |
| 50,000 - 99,999 | $0.23 |
| 100,000 - | $0.229 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



