MF1/4DC3302F
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137818
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Lead Pitch | 30 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 33 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 651
MOQ:651
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 651 - 6,509 | $0.361 |
| 6,510 - 32,549 | $0.358 |
| 32,550 - 65,099 | $0.353 |
| 65,100 - 325,499 | $0.353 |
| 325,500 - | $0.352 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



