MF1/2CC1503F
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137379
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 3.5 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Length | 28 mm |
| Lead Pitch | 30 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 150 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 700 V |
| Working Voltage | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 727
MOQ:727
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 727 - 7,269 | $1.954 |
| 7,270 - | $1.947 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



