DSK-3R3H703T414-HLL
ELNA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137264
Date Code:19+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 70 mF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1.7018 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 500 hours |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 80 % |
| Voltage Rating | 3.3 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 14,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.859 |
| 5,000 - | $2.849 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



