CFS1/4CT52R103J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137035
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Height | 1.9 mm |
| Introduction Date | 2007-04-18 |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 10 kΩ |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 19
MOQ:19
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $0.524 |
| 190 - 949 | $0.341 |
| 950 - 1,899 | $0.285 |
| 1,900 - 9,499 | $0.259 |
| 9,500 - 18,999 | $0.248 |
| 19,000 - 37,999 | $0.24 |
| 38,000 - 75,999 | $0.235 |
| 76,000 - | $0.235 |



