CFS1/4C333J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137012
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 33 kΩ |
| Schedule B | 8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,177
MOQ:2,177
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,177 - 21,769 | $0.252 |
| 21,770 - 108,849 | $0.25 |
| 108,850 - 217,699 | $0.25 |
| 217,700 - 1,088,499 | $0.25 |
| 1,088,500 - | $0.249 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




