CFS1/4C153J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73137006
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 15 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 16,232
MOQ:3,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.251 |
| 30,000 - 149,999 | $0.25 |
| 150,000 - 299,999 | $0.25 |
| 300,000 - | $0.249 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




