CFS1/2CT26A472J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73136986
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.85 mm |
| Height | 3.15 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 350 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 4.7 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Working Voltage | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,146
MOQ:2,500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.459 |
| 25,000 - 124,999 | $0.458 |
| 125,000 - 249,999 | $0.457 |
| 250,000 - | $0.457 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



