CF1/4C513J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73136602
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 51 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,900
MOQ:1,900
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,900 - 18,999 | $0.273 |
| 19,000 - 94,999 | $0.271 |
| 95,000 - 189,999 | $0.27 |
| 190,000 - | $0.27 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




