CF1/4C430J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73136586
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Introduction Date | 2009-12-23 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 14 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 43 Ω |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,058
MOQ:2,058
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,058 - 20,579 | $0.417 |
| 20,580 - 102,899 | $0.416 |
| 102,900 - 205,799 | $0.415 |
| 205,800 - | $0.415 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



