CF1/2C103J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st73136166
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 450 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 400 V |
| Working Voltage | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,174
MOQ:3,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.292 |
| 30,000 - 149,999 | $0.291 |
| 150,000 - 299,999 | $0.29 |
| 300,000 - | $0.29 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



