PKLCS1212E2400-R1
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 28 nF |
| Depth | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Frequency | 2.4 kHz |
| Height | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 2.4 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 12.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | -12.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Self Resonant Frequency | 2.4 kHz |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 12.5 V |
| Washable | No |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.7 |
| 10,000 - 49,999 | $0.695 |
| 50,000 - | $0.694 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




