MKP1848550704K2
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 5 µF |
| Case/Package | Radial |
| Depth | 15 mm |
| Dielectric | PP |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 19 mΩ |
| Height | 25 mm |
| Height - Seated (Max) | 24.9936 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Length | 6 mm |
| Lead Pitch | 27.5 mm |
| Life (Hours) | 100000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250070, 8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 700 V |
| Voltage Rating (AC) | 700 V |
| Voltage Rating (DC) | 700 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,900
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 199 | $1.975 |
| 200 - 299 | $1.83 |
| 300 - 499 | $1.792 |
| 500 - 799 | $1.755 |
| 800 - | $1.648 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



