V320LS20AP
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 380 pF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Clamping Current | 50 A |
| Clamping Voltage | 850 V |
| Composition | Metal Oxide |
| Current Rating | 50 A |
| Depth | 5.6 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Energy | 80 J |
| Height | 20 mm |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Surge Current | 4.5 kA |
| Max Varistor Voltage | 561 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 320 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 420 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 459 V |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Rating | 600 mW |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 565 V |
| Voltage Rating (AC) | 320 V |
| Voltage Rating (DC) | 420 V |
| Width | 5.6 mm |
| Working Voltage | 420 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,200
MOQ:400
SPQ:400
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 400 - 799 | $0.428 |
| 800 - 1,199 | $0.366 |
| 1,200 - 1,999 | $0.36 |
| 2,000 - 3,199 | $0.359 |
| 3,200 - | $0.354 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



