2-1827864-5
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Connector System | Wire-to-Board |
| Connector Type | Receptacle, Socket |
| Contact Style | Socket |
| Depth | 11.3 mm |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Latch |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 11.2776 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polyester |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Operating Temperature | 221 °C |
| Min Operating Temperature | -67 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Operating Supply Voltage | 250 V |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2.5 mm |
| Preloaded | No |
| Sealable | No |
| Termination | Crimp |
| VDE Tested | No |
| Width | 12.446 mm |
| Wire/Cable Gauge | 18 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,029
MOQ:50
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $0.799 |
| 100 - | $0.464 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



