172515-1
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Natural |
| Depth | 36.5 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Housing Color | Natural |
| Housing Material | Nylon |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Number of Contacts | 13 |
| Number of Positions | 13 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| Width | 17.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 725
MOQ:50
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $3.164 |
| 100 - | $1.886 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




