1473574-4
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Connector, Receptacle, Socket |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Retention | Without |
| Current Rating | 3 A |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 30 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Mating Alignment | With |
| Mating Retention | With |
| Max Operating Temperature | 167 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Min Operating Temperature | -22 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Panel Thickness | 2 mm |
| PCB Mount Retention | Without |
| Pitch | 2.0066 mm |
| Preloaded | Yes |
| Sealable | No |
| Termination | Crimp |
| Width | 22.479 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,596
MOQ:10
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 49 | $10.002 |
| 50 - | $5.794 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



