TPS82670SIPT
Texas Instruments

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72789043
Date Code:18
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Efficiency | 90 % |
| Height | 0 m |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Input Voltage | 4.8 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 600 mA |
| Min Input Voltage | 2.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Output Voltage | 1.86 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 600 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 1.86 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Switching Frequency | 5.45 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Thickness | 950 µm |
| Topology | Buck |
| Width | 2.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 75
MOQ:15
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15 - 149 | $6.171 |
| 150 - 749 | $5.984 |
| 750 - 1,499 | $5.909 |
| 1,500 - 7,499 | $5.853 |
| 7,500 - 14,999 | $5.834 |
| 15,000 - 29,999 | $5.825 |
| 30,000 - 59,999 | $5.816 |
| 60,000 - | $5.808 |



