LQH66SN100M03L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH66 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.6A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 20MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50.4mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2525(6363メートル法) |
| Size / Dimension | 0.248"L x 0.248"W(6.30mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,050
MOQ:350
SPQ:350
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 350 - 3,499 | $0.606 |
| 3,500 - 17,499 | $0.598 |
| 17,500 - 34,999 | $0.595 |
| 35,000 - 174,999 | $0.592 |
| 175,000 - | $0.59 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




