LMH6702MF/NOPB
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72786607
Date Code:17+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Current - Input Bias | 6 μA |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Current - Supply | 12.5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.7 GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 3100 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-74A/SOT-753 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 828
MOQ:20
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $2.536 |
| 200 - 999 | $2.443 |
| 1,000 - 1,999 | $2.369 |
| 2,000 - 9,999 | $2.313 |
| 10,000 - 19,999 | $2.285 |
| 20,000 - 39,999 | $2.275 |
| 40,000 - 79,999 | $2.268 |
| 80,000 - | $2.262 |



